Програмні засоби


Веб-ресурси з інформатики
http://www.klyaksa.net/htm/uchitel/index.htm — все для вчителя інформатики.
http://www.klyaksa.net/htm/pc_and_health/index.htm — сайт, присвячений проблемі здоров’я при роботі за комп’ютером.
http://www.klyaksa.net/htm/konspektsch/index.htm — сайт для вчителя інформатики та учнів, містить конспекти з різних тем інформатики.
http://www.inf777.narod.ru/ — сайт «Информатика в школе» буде корисним для вчителів інформатики. Тут розміщені навчальні програми, проекти, презентації, екзаменаційні білети, елективні курси, інструкції з техніки безпеки, уроки, різноманітні цікаві статті і багато чого іншого.
http://www.uroki.net/docinf.htm — сайт для вчителя інформатики.
http://firststeps.ru/ — сайт «Первые шаги» призначений для покрокового проходження уроків комп’ютерного спрямування. Тут можна пройти уроки з таких тем як «HTML і веб-дизайн», «РНР», «MS Office» та інших.
http://ua.n-admin.com/N-Admin — створено для того, щоб допомагати адміністраторам (system administrators) та кінцевим користувачам, давати корисні поради по налаштуванні Windows та UNIX/Linux операційних систем. Окрім того на сайті Ви знайдете статті, в яких описані хаки(hacks- недокументовані маніпуляції) для програмного забезпечення, яке може працювати під операційними системами Windows and UNIX/Linux.
http://www.excel.moost.ru/index.php — сайт присвячений програмі Excel. На сайті можна знайти докладний опис роботи з програмою та деякі хитрощі при побудові таблиць.
http://www.konstantin.net.ua/pedagogy/index.php — на сайті зібрана велика кількість навчальних матеріалів для вчителя інформатики.
http://svschool.h18.ru/index.html — підбірка планів уроків з інформатики, а також конспекти лекцій та інші розробки автора.
http://zolotistorinki.org.ua/ — безкоштовні програми для вашого комп’ютера для різних цілей та на різні смаки. Огляди кращих безкоштовних програм, рейтинги, об’єктивні та суб’єктивні думки читачів.
http://homenetwork.org.ua/ — на сайті розповідається про мережу, як її збудувати та настроїти. Також на сайті є приклади мереж від невеликих (2 комп’ютера) до мереж великого масштабу. Матеріал виклдений без важких описів теорії. Вся інформація та статті взяті з життєвої практики професійних адміністраторів мереж.
http://windows-ua.narod.ru/index.html — колекція безкоштовних україномовних програм для Windows.
http://www.flash.com.ua/ — все про Macromedia Flash: ActionScript, уроки, статті, fla файли. Український клуб FLASHерів.
http://www.biblprog.org.ua/index_ua.html — тільки кращі та тільки безкоштовні програми для вашого комп’ютера. Детальний опис встановлення та настройки програм, скріншоти, поради та допомога користувачам. Програми від А до Я.
http://www.setlab.net/ — лабораторія досліджень і розробок в галузі інформаційних технологій. Дослідження стосуються систем дистанційної освіти, застосування штучного інтелекту в навчаючих системах. На сайті подано публікації, розробки, корисні посилання та переклади статей по даній тематиці. Лабораторія займається Інтернет-проектами, розробкою інформаційних Веб-сайтів на основі систем управління конвентом. Одним із основних програмних продуктів лабораторії в даній галузі є система управління вмістом сайту FreshKnowledge.
http://www.klyaksa.net/ — інформаційно-освітній портал з вивчення інформатики. Тут можна знайти не лише конспекти, довідники, тести для школярів, а готові розробки уроків, домашніх завдань та методичні рекомендації для вчителів інформатики.
http://galanet.at.ua/dir/ — освітні Web – ресурси для вчителів інформатики, містять плани уроків, календарні плани, тести тощо.
http://www.rusedu.info/ — сайт „Інформаційні технології в освіті”. Тут можна знайти і скачати повнотекстові учбові посібники, програми, демонстраційні презентації, реферати, тести, тощо… Сайт буде корисним не тільки для школярів, а й для викладачів інформатики та інших дисциплін.
http://www.uni.h1.ru/index.html — сайт, присвячений дистанційній освіті. Тут можна отримати повну інформацію про платну та безкоштовну дистанційну освіту, про учбові центри, про те, де можна пройти тестування. Тут ви знайдете додаткові ресурси для більш ефективної освіти. Тут є посилання на он-лайн словники та енциклопедії, на все, що може допогти у навчанні та розширенні кругозору.
http://www.dlab.kiev.ua — вчитися ніколи не пізно, шановні викладачі! Переконайтесь в цьому на сайті Міжнародного науково-навчального центру інформаційних технологій і систем.
http://www.library.kherson.ua/teach_net/teachers_net.htm — «Інтернет для вчителя» — сторінки сайту бібліотеки і тренінг-програма засвоєння навичок пошуку інформації для вас!
http://www.osp.ru/pcworld/ — сайт, в якому можна дізнатись все про комп’ютер.
http://www.osp.ru/nets/ — сайт містить інформацію про різні види комп’ютерних мереж.
http://www.ccc.ru/ — сайт містить інформацію про різні мережі та системи зв’язку.
http://www.mycomp.com.ua/ — сайт, в якому можна дізнатись все про комп’ютер.
http://methmath.chat.ru/ — викладання математики з використанням інформаційних технологій.

  1. Інформатика в таблицях та схемах для учнів початкових класів
  2. Rapid Typing Tutor 4.6.5 - детский клавиатурный тренажер
  3. GCompris - пакет обучающих программ для детей
  4. Tux Paint: Программа рисования для детей
  5. Scratch

Немає коментарів:

Дописати коментар